Вход
Корзина
Добавлено в корзину Закрыть
В корзине 0 товаров грн
Вернуться к выбору товаров

Swiss Line. Колаген - найцінніший протеїн для шкіри

18.03.2021 Статьи

Наш організм природним чином виробляє колаген, але вік та фактори навколишнього середовища можуть взяти своє. У Swissline ми застосовуємо комплексний підхід до колагену, оскільки знаємо, що це багатогранна історія. Ми намагаємось інгібувати або сповільнювати колагеназу, наближаючись до колагену з усіх боків. Ось наш підхід до найціннішого білка шкіри:

А ВИ ЗНАЛИ?

Магія колагену полягає в його структурних силах. Знаходячись глибоко в дермі та по всій шкірі, колаген становить до 75% сухої ваги шкіри і життєво важливий для міцності та еластичності не тільки шкіри, але й наших м’язових тканин, кісток, хрящів, сухожиль та зв’язок.

1. Колаген як макромолекула

Розчинний колаген при використанні в кремах та сироватках не проникає глибоко в шкіру, але він діє своєю магією переважно на поверхні. Насправді розчинний колаген є однією з найбільш корисних зволожуючих макромолекул поряд з гіалуроновою кислотою. Гідролізований колаген ефективно зволожує шкіру та забезпечує переваги наповнення ліній, і ця чиста форма солюбілізованого колагену використовується в наших кремах та сироватках Luxe-Lift.

2. Посилення синтезу колагену та захист його за допомогою пептидної технології

Подумайте про пептиди колагену як про засвоєні шматочки колагену. Маючи на поверхні «розбиті» шматочки амінокислот (колагену), як месенджери в зворотному циклі, вони індукують більш глибокі рівні шкіри, що сигналізує про клітинний ремонт і вироблення колагену. Краса цього полягає в тому, що пептиди працюють глибше в шкірі та працюють із вашими власними міжклітинними елементами, такими як Цераміди, щоб зміцнити шкірний бар’єр. Ви знайдете гідролізовані (а також розчинні) пептиди колагену в наших формулах Cell Shock 360 ° Serum, які працюють на уповільнення розпаду колагену.

3. Колаген в Perfect Formula Pyramid™

Утворюючи верхню частину Perfect Formula Pyramid ™, колаген є основним білком, який утримує все тіло разом. З цієї причини ми маємо на цьому зосередитись! Від цього залежить стійкість шкіри, щільність та рівномірність поверхні. У Swissline ми розглядаємо колаген як основний для шкіри ідентичний інгредієнт - поряд з гіалуроновою кислотою, пептидами та СОД.

Наш глобальний бренд-директор Кастодіо Д'Аво детально розглядає на своєму каналі YouTube The Age Traveller колаген як корисний інгредієнт для догляду за шкірою.:

" Колаген - це не поверхневий протеїн, він виникає не у епідермісі. Колаген набагато глибше закріплений у дермі, і це білок, який утримує наше тіло разом. Всі органи, всі тканини, усі хрящі покладаються на різні типи колагену."

РЕТИНОЛ + КОЛАГЕН: ПОДРУЖЖЯ, СТВОРЕНЕ У РАЮ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Виявляється, ще один герой по догляду за шкірою позитивно впливає на метаболізм колагену! Ретинол має унікальний метаболізм і працює для захисту колагену від його деградації і навіть посилює його вироблення. Щоб поєднати ці обидва інгредієнти-героя у свою нічну рутину, ви можете додати краплину нашого Youth Booster з ретинолом в один із наших зволожувальних кремів Cell Shock.

Our Cell Shock Youth Booster with Retinol

ПОСИЛЕННЯ ТА ЗАХИСТ ВАШОГО КОЛАГЕНУ ЗСЕРЕДИНИ ТА ЗОВНІ

Що ми можемо зробити, щоб сприяти природному синтезу колагену або принаймні сповільнити його загибель?

*Вітамін C є кофактором для синтезу колагену в організмі людини, тож якщо ваш раціон включає його (фрукти, листова зелень), то вам буде краще!
*УФ-стрес є фактором номер один у розщепленні колагену. Носіть SPF так, ніби від цього залежить доля вашого колагену.
*Куріння, стрес, кофеїн та забруднення є основними факторами, які працюють на створення вільних радикалів у шкірі, що призводить до розпаду колагенових волокон.

Our Cell Shock products formulated with marine collagen.

Рассказать друзьям
Статьи по теме
Вернуться
Узнать о покупке Закрыть

Оставьте свой номер телефона, наш менеджер свяжется с вами и предоставит всю интересующую информацию.

Отменить
Вход Закрыть
СМС-пароль выслан на ваш номер
Забыли пароль?
Забыли пароль? Закрыть
Отменить
Вернуться
Обратный звонок Закрыть

Оставьте свой номер телефона и имя. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.